PhotoWorld ile Yedigöller Fotoğraf Turu

Sonbaharın en güzel renklerini fotoğraflayabilmek adına bu kez rotamız Yedigöller...

Sabah saatlerinde sizleri aldıktan sonra İzmit -Adapazarı -Düzce -Bolu güzergahını izleyerek yaklaşık 4 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Yedigöller Milli Parkı alanına ulaşıyoruz sabah 7 gibi Yedigöller Milli Parkı yolu üstünde yer alan Bizim Yayla'da serpme kahvaltımızı alıyoruz..

Doğayla başbaşa kalacağınız film platosunu andıran Yedigöller her mevsim bize güzel fotoğraflar çekebilmemiz için eşsiz manzaralar sunuyor.

Yedigöllere adını veren

Büyükgöl-Kurugöl-Seringöl-Deringöl-Nazlıgöl-Sazlıgöl-İncegöl'den oluşan 7 adet gölü geziyoruz. Şelalede uzun pozlama denemelerimizi yapıyoruz.

Yedigöllerin bol oksijenli havasıyla ciğerlerimizi doldurup, yeşilin ve sonbahar renklerinin her türüyle de gözlerimizi ve zihnimizi dinlendirip, bol bol fotoğraf çekiyoruz.

Fotoğraflarımızı çektikten sonra saat 16:00 civarında İstanbul'a dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Yaklaşık olarak 22.00 civarı İstanbul'da oluyoruz.

 

Tavsiyeler

Fotoğraf makinelerinizi ve yardımcı ekipmanlarını, yağmurluk, mevsime uygun giysileri, kullanmanız gereken ilaçlarınızı unutmamanızı tavsiye deriz.

 

Hareket saati ve yeri:

04:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Karşısı (Garanti Bankası Önü)

Ücrete Dahil Olanlar

Ulaşım

Fotoğraf Rehberliği

Çevre Gezileri

Yaylada Serpme Kahvaltı

Yaylada Öğle Yemeği (Gözleme ya da Sucuk Ekmek, Ayran, Çay)

Milli park giriş ücreti

Ücrete Dahil Olmayanlar

Tüm kişisel harcamalar